Referencje

Justyna i Javier

Cześć!

    Oceniając prace Marcina na naszym ślubie i weselu, możemy się wypowiadać w samych superlatywach. Zrobił na nas wrażenie swoim profesjonalizmem, świetnym angielskim i podejściem do ludzi, wszyscy bardzo swobodnie się czuliśmy przed obiektywem.

Gosia i Tomek

Zdjęcia które wykonuje Marcin są idealnym odbiciem danej chwili. Wyłapuje najlepsze momenty, zawsze znajduje się tam gdzie coś się dzieje, pozostając przy tym niczym kameleon 🙂 Nie straszne mu niesprzyjające warunki pogodowe podczas pleneru! Zdecydowanie jest to właściwą osoba na właściwym miejscu. Ma głowę pełną pomysłów, potrafi doradzić i wysłuchać. Przy nim nie sposób się stresować. Marcinie, dziękujemy Ci jeszcze raz za wspaniałą pamiątkę tego najważniejszego dla nas dnia. Na widok zdjęć powraca uśmiech i wspomnienia - Dzięki Tobie!

Ania i Tomek

Fotograf idealny, rzetelny, dyskretny z bardzo wysoka kultura osobista i poczuciem humoru. Potrafi uchwycić piękne momenty ceremonii. Dwukrotnie korzystałam z jego usług na ślubie i weselu oraz na chrzcinach. Efekt można podziwiać na zdjęciach. Serdecznie polecam.

Dorota i Krzysztof

Marcina poznaliśmy w czasie, kiedy zmieniał sprzęt. Zaufaliśmy jego umiejętnościom na podstawie zdjęć z poprzedniego sprzętu. Jego umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm utwierdził nas w przekonaniu, że to był bardzo dobry wybór. Widać, że to jego pasja i dlatego po dwóch latach poprosiliśmy go o sesję na chrzcinach

Karina i Michal

Jeżeli szukacie fotografa otwartego na Was, wasze oczekiwania i pomysły, który zawsze znajdzie dla Was czas, zrobi wszystko, aby te niezapomniane i najważniejsze chwile uwiecznić jak najpiękniej i zamknie je w pięknej oprawie, a ponad to jest po prostu świetnym człowiekiem bez zadęcia, to szukacie własnie Marcina Kałdonka. Go gorąco polecamy.

Monika i Tomek

Witamy,

    Ceremonia przebiegła bez problemu, stresu nie było po wyjściu z kościoła to już tylko luz, Marcin wiedział co ma robić, podpowiadał nam, podszedł do tego profesjonalnie i z uśmiechem. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, także będziemy polecać dalej znajomym.

Pozdrawiamy Monika i Tomek.

Milena i Radek

Doskonały kontakt, fachowe i celne rady na odstresowanie i podwyższenie współczynnika fotogeniczności pary młodej 🙂 oraz przede wszystkim doskonale zdjęcia pod kątem warsztatu i kreatywności sprawiają, ze współprace możemy z czystym sumieniem zarekomendować!

Aga i Jan

Z Marcinem współpraca okładała się fantastycznie, imponował nam swoim spokojem, rzetelna praca, pomysłami... bomba! A jako małżonkowie czujemy się bardzo dobrze. 🙂

Marta i Damian

Na Marcina trafiliśmy przypadkowo, jednak był to strzał w 10 🙂 Od samego początku współpraca układała nam się wyśmienicie, po pierwszym spotkaniu już wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy fotografa - Marcin ujął nas swoją otwartością, uśmiechem i naturalnością, co jest bardzo ważne gdy ma być się pod ostrzałem obiektywu. Na ślubie, weselu i plenerze ani przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani. A co najważniejsze fotografie zrobione przez Marcina zachwycają! Mamy naprawdę piękną pamiątkę, uchwycił nasze emocje i najważniejsze momenty uroczystości. W pakiecie zdecydowaliśmy się również na plener - i tu jakie było nasze zaskoczenie gdy usłyszeliśmy, że Marcin jest gotowy pojechać z nami na plener do naszego ukochanego Gdańska, pomimo że Ślub był w okolicach Warszawy. Marcin odwiedził nas w Gdańsku w pełni wyposażony i nie szczędził nam czasu, odwiedziliśmy wszystkie miejsca, które chcieliśmy, a naszemu Fotografowi nie brakowało pomysłów na naprawdę dobre ujęcia. POLECAMY!!!

Aldona i Przemek

Marcina poznaliśmy w jednym z najważniejszych dla nas dniu i mimo tego, że znaliśmy się bardzo krótko potrafił dopasować się do naszego temperamentu i naszych oczekiwań. Jako fotograf profesjonalista uchwycił wszystkie ważne chwile podczas błogosławieństwa, Mszy oraz wesela. Był wszędzie, a jednocześnie bardzo dyskretnie wypełniał swoje zadanie uwieczniania tego ważnego dnia, przez co zdjęcia wyszły bardzo naturalne. Jakość sprzętu, a przez to zdjęć, nasycenie kolorów i ujęcia są najwyżej klasy. Plener wspominamy bardzo miło, pomimo że był pracowity. Marcin potrafił zmobilizować nas do pozowania mimo sierpniowego upału, miał wiele pomysłów, z których wybraliśmy te które nam odpowiadały. Bardzo elastycznie podchodził do zadania i mieliśmy sesję w dwóch miejscach oddalonych od siebie o 60km. Co tylko pokazuje, że zależy mu na zadowoleniu młodej pary i spełnieniu ich czasem szalonych pomysłów. Bardzo miło wspominamy pracę nad zdjęciami i serdecznie polecamy Marcina.

Martyna i Krzysiek

Bardzo miło wspominamy z mężem współpracę z Panem Marcinem, po chwili byliśmy po imieniu, w Jego obecności nie czuliśmy się skrępowani. Jest osobą punktualną, taktowną i uśmiechniętą. Mówił, że fotografia to Jego pasja i było to widoczne w trakcie Naszej współpracy. Ponadto, po podaniu lokalizacji wesela zaproponował ciekawe miejsce na sesję w plenerze oraz wykonanie pięknego foto albumu.

Marzena i Marcin

Najpierw widzieliśmy zdjęcia ślubne koleżanki, potem wypytaliśmy kto je zrobił i tak zaczęła się przygoda z Marcinem. Jeden raz, drugi...  Pięknymi zdjęciami udokumentował ważne dla nas wydarzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, więc pewnie spotkamy się jeszcze nie raz. Dziękujemy.