iMG_1711-Edit

Cześć,


    Nazywam się Marcin i do najmłodszych lat fotografia była obok mnie. Pierwsze w pełni świadome kroki by się rozwijać wykonałem na poczatku XXI wieku;) Na ten okres przypada zakup pierwszego aparatu cyfrowego, który długo miejsca nie zagrzał. Bardzo szybko poczułem, jak bardzo mnie ogranicza. Razem z pierwszą praca zawodową  (dokładniej z pierwszą wypłatą:) kupiłem swoją pierwszą lustrzankę cyfrową – a były to czasy świetności aparatów klasy 300d/350d/30d. I od tego momentu moja pasja jak i mój rozwój nabrały tempa.


    Równolegle moje zycie prywatne też zaczęło się układać. Poznałem moja bratnią duszę – Karolinę. Naturalną koleją rzeczy wzieliśmy ślub i nim się obejrzeilśmy, świętowailśmy urodziny naszych dwóch córek – Weroniki i Justynki … a teraz właśnie spodziewamy sie syna urodził nam sie syn – Patryk. Rodzina zawsze będzie dla mnie najważniejsza, a rodzina która wspiera moją pasję do fotografowania … – jestem naprawde szczęśliwym człowiekiem.


    Jeśli chcesz by po drugiej stronie aparatu stanął ktoś pozytywnie usposobiony, z pasją i pomysłami – zapraszam. Gwarantuje że historie, które opowiemy zdjęciami długo będą przywoływać pamięć tych wspaniałych chwil.


Do zobaczenia po drugiej stronie aparatu …